Інвертор напруги 24V-220V
Так само є інвертори потужністю 3000
Прилад призначений для перетворення електрики з 24В на 220В. Дозволяє підключати навантаження до 3000Вт.
Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, аудіо- та відеотехніку та інші електроприлади. Холодильник, Котел, Мікрохвильова піч.
Корпус виготовлений з алюмінію, на задній частині розташовані клеми, а також вентилятор для охолодження приладу.
Попереду розташовані розетка, кнопка вкл./викл, а також світлові індикатори режимів роботи.
Прилад можна підключати до клем акумулятора.
Область застосування: в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи і т.д.
p>
Технічні характеристики:
•Вхідна напруга DC: 24V
•Напруга на виході: 220 V;
•Частота на виході: 50±2%;
• Форма вихідного сигналу – ступінчаста апроксимація синусоїди
•ККД 90%;
• Температура навколишнього середовища: -10…+50С;
•Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву.
Комплектація:
•інвертор 24V/3000
• комплект проводів для підключення акумулятора.
• інструкція з англ. мові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Світлова |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Частота | 50 Гц |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 3000 |
- Ціна: 15 015 ₴




