Інвертор напруги 12V-220V
Так само в наявності є інвертори потужністю від 1000 Вт до 5000 Вт
Прилад призначений для перетворення електрики з 12В на 220В. Дозволяє підключати навантаження до 2000Вт.
Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку та інші електроприлади. Холодильник, Котел, Мікрохвильова піч
Корпус зроблений з алюмінію, на задній частині розташовані клеми, а також вентилятор для охолодження приладу.
Спереду розташовані розетка, кнопка вкл/викл, а також світлові індикатори режимів роботи.
Прилад можна підключати до клем акумулятора.
Область застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Технічні характеристики:
•Вхідна напруга DC: 12V
•Напруга на виході: 220 V;
•Частота на виході: 50±2%;
•Форма вихідного сигналу - ступінчаста апроксимація синусоїди
•ККД 90%;
•Температура навколишнього середовища: -10...+50С;
•Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву.
При використанні більше 200W радимо підключати на пряму, а не через прикурювач!
Комплектація:
•інвертор 1000 12v/ 1500 12V/ 2000 12V / 3000 24V /5000. 48V
•комплект проводів для підключення від акумулятора.
•інструкція на англ. мові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Світлова |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 5000 |
- Ціна: 20 480 ₴


