
Фен для волосся професійний з концентратором 750 Вт іонізація та 3 режими роботи
507 ₴
- В наявності
- Код: SKCF2241-sk
+380 (95) 938-67-13
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей ультрасучасний фен призначений для ідеального укладання та надання волоссю здорового блиску. Основні характеристики. Максимальна потужність 750 Вт дозволяє ефективно і швидко висушити волосся. Знижує статичну електрику для гладкого та блискучого волосся. Три режими роботи дозволяють регулювати укладання відповідно до ваших уподобань. зручність використання, а легка вага фена робить його портативним та зручним для використання вдома або у подорожах. Створюйте унікальні зачіски з легкістю і дбайте про своє волосся за допомогою професійного фена з концентратором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см см |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина | 15 см см |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м м |
| Потужність фена | 750 Вт Вт |
| Ширина | 8 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴






