
Intex Коло 56268 NP “Шина“ (6) діаметром 114см, від 9 років
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56268-M+_58100-ig7
+380 (95) 938-67-13
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло з ручками |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | 9+ |
| Серія | «Пляжна» - призначена для комфортного відпочинку та релаксу в басейні та на морі. Дозволяє відпочивати де б ви не знаходилися. |
| Тематика | Шина |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість камер | 1 |
| Діаметр | 114 см |
| Кількість місць | 1 місний |
| Увага | Зверніть увагу! Інформацію про розміри надає виробник. На товарі вказані габаритні розміри – граничні значення довжини, ширини та висоти з урахуванням додаткових конструкцій (спинка, фігурні деталі). |
| Клапан | силіконовий клапан |
| Коло |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Круг із ручками |
| Вікова група | 9+ |
| Діаметр, см | 114 см |
| Кількість камер, шт | 1 |
| Кількість місць | 1 місцевий |
| Максимальне навантаження, кг. | 100 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Пляжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴




